Zmarł prof. dr hab. inż. Tomasz Szczuraszek

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 15 sierpnia 2020 roku zmarł prof. dr hab. inż. Tomasz Szczuraszek, były kierownik Katedry Inżynierii Drogowej i Transportu, w latach 2002-2008 Dziekan Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Uniwersytetu Technologiczno – Przyrodniczego w Bydgoszczy.

Prof. dr hab. inż. Tomasz Szczuraszek był cenionym naukowcem, wybitnym specjalistą z zakresu inżynierii drogowej i transportu. Autor wielu publikacji, wychował liczne grono doktorów, magistrów i inżynierów. Za swoje osiągnięcia był bardzo ceniony i stawiany za wzór. Wieloletni członek Komitetu Naukowego konferencji „Systemy Transportowe. Teoria i Praktyka” organizowanej przez Katedrę Systemów Transportowych i Inżynierii Ruchu Politechniki Śląskiej.

Rodzinie, Najbliższym i Przyjaciołom Zmarłego wyrazy współczucia składają

Kierownictwo i Pracownicy Katedry Systemów Transportowych i Inżynierii Ruchu